Co możemy okleić?

Mamy ponad 10 letnie doświadczenie,
zdobyte w pracy i na szkoleniach.

W tym jesteśmy naprawdę dobrzy

Oklejanie samochodów
reklamą Twojej firmy

Samochód z reklamą mknący przez Kielce to zawsze skuteczna forma promocji. Projekt reklamy dostosowujemy do wielkości i kształtów auta. Dobieramy folię według potrzeb – na rynku istnieje szeroki wachlarz możliwości, dlatego na każdym etapie doradzamy i konsultujemy ich wybór z Klientem. Oklejanie samochodu traktujemy jak inwestycję w reklamę, która musi dać pożądany efekt i przynieść korzyści naszemu Klientowi. Dokładamy starań, aby okleina była solidna i estetycznie przyklejona, a sam projekt przyciągał wzrok i budził pozytywne skojarzenia.

Oklejamy również balkony, tarasy i szyby

about images


Poczuj swobodę

Zachowaj prywatność na własnym balkonie. Oklej szyby folią mrożoną!

Oklejanie balkonu folią mrożoną – i prywatność staje faktem Montujemy folię mrożoną na szybach balkonowych, dzięki czemu łatwiej wprowadzić poczucie prywatności i swobody na własnym balkonie. Używamy profesjonalnej folii mrożonej do przestrzeni zewnętrznych, która rozprasza światło dzienne i jednocześnie nie ogranicza go. Podczas montowania nie trzeba zdejmować szyb, ponieważ oklejanie balkonu odbywa się po wewnętrznej stronie barierki i tam, gdzie powierzchnia jest widoczna i dostępna. Odpowiednie narzędzia pozwalają nam dociąć folię w estetyczny sposób, tak aby była ściśle dopasowana do mocowań balkonowych. Oklejanie balkonu w ten sposób pomaga wprowadzić nowy, nieco intymny i zarazem nowoczesny nastrój.

Oklejamy witryny / tablice / reklamy

about images


Witryna to pierwsze zaproszenie

Pokaż swoją Firmę z atrakcyjnej strony

Oklejanie witryny sklepu to jedna z szybszych form reklamy dla firmy niezależnie od tego, czy jesteśmy w Kielcach, czy w innej miejscowości. Najłatwiej odmienia przestrzeń, która ma zapraszać do odwiedzenia i skorzystania z Twoich usług lub kupienia Twojego produktu. Możesz zdecydować, czy naklejki na szyby lokalu wydrukujemy na tzw. solwencie, czy wytniemy je z kolorowej folii. Istotna dla nas będzie tylko pogoda podczas przyklejania – musi być słonecznie. Oklejanie tablicy reklamowej nową folią laminowaną zajmuje nam niewiele czasu i natychmiastowo nadaje Twojej witrynie nowy charakter. Robimy to z wprawą od wielu lat.

Polecają nas zadowoleni klienci